Stříbrná medaile za vysokorychlostní flotační pneumatiky

Nákladní automobily jsou v zemědělství i lesnictví stále důležitou technikou. Dodnes nebyly na trhu vhodné velké pneumatiky pro zadní nápravu, u kterých by bylo možné v terénu snížit husticí tlak na rozumnou úroveň a současně umožnit jízdu s vyšším tlakem po komunikacích rychlostí 65 km/h. Společnost Alliance Tire Europe proto přišla s novými vysokorychlostními flotačními pneumatikami Alliance 398 MPT, za které získala na letošní výstavě Agitechnica stříbrnou medaili.

Díky nízkému tlaku v pneumatice a rovněž díky novému designu běhounu nabízí pneumatika velmi dobrou trakci a menší zatížení půdy. Konstrukce s ocelovými pásy a ocelovým tělem přináší nižší stupeň zahřátí při vysokých rychlostech, vysokou bezpečnost jízdy a flexibilní přizpůsobení terénu.
S pneumatikami Alliance 398 MPT je „hraniční přechod“ mezi terénem a silnicemi otevřený dokořán. Nákladní automobily, které jsou přeci jen na silnici v porovnání s traktory efektivnější, lze v některých případech využít i pro dopravu v terénu, a to i za obtížnějších podmínek.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *