60 let výroby samojízdných řezaček

Speciální edicí řezaček si New Holland připomíná 60 let od doby, kdy byla zahájena výroba prvního stroje s vlastním pohonem, tedy kdy legendární sklízecí řezačka SP818 byla přestavěna na samohybnou. Od té doby řezačky New Holland prošly významným vývojem a přinesly v technologii sklizně píce celou řadou průkopnických řešení.

Limitovaná edice řezaček, která odkazuje na to, že je to již šedesát let, kdy v Pensylvánii začala sklízet samojízdná jednořádková řezačka New Holland, ponese výrazné designové znaky. Zejména stříbrný ozdobný pruh a stříbrný list, symbolizují pokročilé technologie stroje a výkonnost. Vyjma vnějších odlišností bude speciální edice nabízet též jedinečné prvky výbavy, včetně telemetrického systému MyPLM Connect.

V Evropě budou vizuálně odlišné řezačky New Holland jezdit na hlavních trzích včetně Belgie, České republiky, Francie, Německa, Itálie, Lucemburska, Nizozemska a Velké Británie. Demo řezačky poskytnou zemědělcům v těchto zemích příležitost ověřit si jejich produktivitu a kvalitu práce při sklizni kukuřice a ostatních pícnin.

Henrik Aaskov Hansen, globální produktový manažer pro řezačky New Holland řekl: „Za posledních 60 let sklízecí řezačky New Holland neustále zvedaly hranice výkonu, produkovaly řezanku nejvyšší kvality, která splňovala ty nejnáročnější požadavky chovatelů hospodářských zvířat. Nově se osvědčily také naše řezačky FR Forage Cruiser, neocenitelné při výrobě biomasy, která se rychle vyvíjí v reakci na rostoucí poptávku po ekologických palivech.“

Sklízecí řezačky New Holland poskytují kvalitní řezanku i výkonnost, a to i díky pokročilým elektronickým systémům. Osvědčená funkce Power Cruise zajišťuje produktivitu práce na polích s různými výnosy a nejmodernější řezací bubny zpracují kvalitně trávy, kukuřici a další plodiny. Technologie HydroLoc udrží konstantní délku řezu bez ohledu na typ plodiny a kolísání zatížení a systém ActiveLOC automaticky kalibruje délku řezání, aby byla zajištěna kvalitní siláž v závislosti na skutečné vlhkosti sklízené hmoty. Oceněný NutriSense, tedy NIR senzor poskytuje cenné údaje o živinách ve sklízených plodinách. Tato data lze vizualizovat na portálu MyPLM Connect, což pomáhá zemědělcům získat informace o nutriční hodnotě krmiva. Systém MyPLM Connect umožňuje stálé online připojení ke stroji. Proto lze odesílat a přijímat informace v reálném čase, což zvyšuje efektivitu i pohodu práce.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *