Annaburger představí tři novinky

Společnost Annaburger je jedním z největších německých výrobců dopravní a aplikační techniky. Nabízí široký sortiment strojů pro efektivní řešení dopravy a aplikaci tekutých i pevných statkových hnojiv. Pro letošní výstavu Agritechnica si společnost připravila tři novinky určené především pro velké podniky a firmy, jejichž hlavní činností je poskytování zemědělských služeb.

Transportní a aplikační cisterna

Na letošní výstavě Agritechnica představí společnost Annaburger přepracovanou transportní cisternu na tekutá statková hnojiva Eco-Tanker LS 38.28. Cisterna byla vyvinuta ve spolupráci se společností Berger Ecotrail. Je postavena na tridemovém podvozku a vyniká nízkou hmotností 5,3 tuny, čehož je docíleno použitím speciální oceli a geometrií podvozku. Objem nádrže přitom může být až 28–30 m3 a cisterna se může přepravovat maximální rychlostí 80 km/h.

Do sortimentu aplikačních cisteren přibyla tridemová cisterna HTS 34.28 Profi s 36m hadicovým aplikátorem. Model rozšiřuje úspěšnou nejvyšší řadu Profi. Konstruktéři se zaměřili na nízkou hmotnost stroje, a přitom velkou nosnost podvozku, takže nádrž pojme až 28,5 m3. Podvozek je vybaven nápravami BPW a může být „obut“ do pneumatik 750/60 R30.5.

Odvoz z pole za každých podmínek

Novinkou v segmentu dopravní techniky značky Annaburger je dvoustranně sklápěný návěs TS 30.14 Speed určený pro aplikace v terénu i na silnici. V kombinaci s traktorem a přívěsem dolly nebo v agregaci s nákladním autem v agro úpravě představuje efektivní řešení odvozu materiálu z pole i za horších podmínek, jako je například vlhká půda. Vozidlo může být vybaveno pneumatikami o velikosti 710/50 R26.5, které zmenšují negativní dopad na půdu.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *