Kategorie:
Pneumatiky
Štítky:

BKT Space, zajímavý prostor v Seregnu

Společnost BKT představila unikátní prostor BKT Space, který je součástí rekonstruovaného sídla dceřiné společnosti BKT Europe. Nic podobného nikde v Evropě u výrobce pneumatik pro mimosilniční vozidla nenajdete. Je to místo, kde je možné setkat se s historií značky, mohou se zde pořádat konference a školení a je tu i hlediště s kapacitou 50 lidí. BKT Space je věnováno partnerům společnosti, distributorům i zákazníkům. Koncipované je jako cesta místnostmi, které umožňují návštěvníkům aktivně objevit a zažít historii značky, její filozofii i hodnoty. Seznámí se s produkty společnosti i s výzvami, kterým společnost musí čelit, a dokonce nahlédnou i do vize budoucnosti.

Do světa BKT

Celá cesta začíná interaktivním tunelem nazvaným hvězdná brána do světa BKT. V sedmimetrovém tunelu je prezentována historie společnosti od jejího založení po současnost.
Tire World je prostor, kde návštěvníci najdou všechny informace o pneumatikách. Je zde instalována interaktivní dotyková stěna věnovaná několika produktovým aplikacím BKT, kde si návštěvníci mohou prohlédnout různorodé oblasti, kde všude se mohou setkat s pneumatikami BKT. Je zde situovaný také interaktivní stůl pro osm osob, na němž se návštěvníci seznámí se surovinami používanými při výrobě pneumatik.

V další místnosti se návštěvník v rámci virtuálního výletu přenese do indického státu Gudžarát do výrobního podniku Bhuj, který je specifický tím, že nejde jen o továrnu, kde se nachází výrobní linka, ale sídlí zde i komunita zaměstnanců, jsou tu školy, zdravotnické zařízení a další služby.
Následující zastávka by se dala popsat jako „sportovní centrum“. Sport je totiž ideálním prostředkem pro sdílení hodnot BKT, kterými jsou týmová práce, fair play a respekt k soupeři. Společnost proto sponzoruje významné sportovní akce po celém světě. Tato místnost je poctou sportu a simuluje tribuny, kde si návštěvníci mohou posedět a užít si sportovní videa BKT.
V neposlední řadě je tu i herní místnost, která je vybavena videohrami a simulátorem různých strojů vybavených pneumatikami BKT.
Celou cestu pak návštěvník zakončí v relaxační zóně, která spojí celý „výlet“ BKT Space v prostoru i v čase. V tiché místnosti, plné barev i odkazů na kulturní tradice domovské Indie je možné znovu si v klidu projít zajímavé informace a uchovat je v paměti.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *