Bobcat a jeho světová premiéra

Bobcat je významným výrobcem a prodejcem manipulační techniky a v České republice má dokonce jeden ze svých výrobních podniků. Stroje Bobcat jsou vhodné pro mnohá odvětví od stavebnictví, průmysl přes komunální sektor, lesnictví až po zemědělství. Na výstavě Agritechnica prezentovala společnost nové smykem řízené řady M, které se hodí do zemědělství.

Kromě toho byly v expozici k vidění i další stroje, například kompaktní pásové nakladače, teleskopický manipulátor, minirypadlo a dále široké příslušenství vhodné pro zemědělský sektor. 

Smykem řízené nakladače v zemědělství

Kompaktní smykem řízené nakladače jsou skvělými pomocníky na farmě s živočišnou produkcí. Jejich kompaktní rozměry jim dávají možnost pohybovat se i v prostorách stájí a vynikají dobrými manévrovacími schopnostmi.

Svou oficiální premiéru si na veletrhu Agritechnica odbyly přepracované modely nakladačů S450, S510 a S530 řady M vybavené speciálně vyvinutým motorem Bobcat (splňujícím Stage V). Nabízejí větší výkon, vyšší pohodlí a optimalizovanou údržbu. Díky chytrému designu si uchovávají kompaktní rozměry této legendární řady nakladačů. Dokážou jako vždy bez námahy manévrovat v nejmenších prostorech a díky nízké hmotnosti je jejich přeprava snadná. Nové modely, na trhu dostupné od ledna 2020, jsou také prvními stroji Bobcat pro evropský trh, které ponesou nový design značky společnosti.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *