Představení nových manipulátorů JCB

Vyrazili jsme do rodné země teleskopických manipulátorů Loadall JCB, abychom byli svědky slavnostního představení již třetí generace těchto strojů. Manipulátory JCB se vyrábějí v Anglii v Rocesteru a právě tady mohli novináři z různých koutů Evropy poprvé spatřit přepracované modely třetí série. I Vy můžete být u toho, alespoň prostřednictvím přiloženého videa.

Největších změn dostála kabina Command Plus, jež je výsledkem precizní analýzy všech pohybů obsluhy stroje při pracovních operací z pohledu ergonomie a rovněž rozsáhlé analýzy potřeb zákazníků a uživatelů manipulátorů JCB.

Nové kabiny budou součástí všech čtyř modelů manipulátorů Loadall JCB a budou se vyrábět ve zcela novém výrobním závodě JCB Cab Systems, který se právě staví a bude situován u města Uttoxeter ve Staffordshiru. Investice do nové továrny si vyžádají okolo 50 milionů liber.  

„Je tomu čtyřicet let, kdy společnost JCB představila zemědělcům své revoluční stroje pro manipulaci v zemědělství. Díky neustálým vylepšováním pohonných jednotek JCB, zaváděním chytré hydrauliky a modernizacím převodových ústrojí, dokáže společnost JCB stále zvyšovat produktivitu, výkonnost, spolehlivost a hospodárnost svých strojů,“ řekl ředitel oddělení inovací a růstu JCB Tim Burnhope.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *