Červená trojice na louky i pole

Široká nabídka společnosti Kverneland Group Czech s. r. o. zahrnuje prakticky všechny zemědělské stroje agregované s traktory, od přípravy půdy a setí přes ochranu a výživu rostlin až po sklizeň pícnin a jejich dopravu do žlabu. Tak trochu neprávem opomíjené jsou mulčovače, které nechybějí na žádné větší polní prezentaci berounské společnosti.

I pro mulčovače Kverneland jsou příznačné vysoká technická vyspělost a velice kvalitní materiály, které zaručují jejich odolnost a dlouhou životnost (všechny rámy mulčovačů se testují na dynamické testovací lavici). Výsledným efektem je kvalitní práce, velký pracovní výkon a nízké provozní náklady. Všechny mulčovače Kverneland udržují pracovní výšku na opěrném válci či opěrných kolech, boční stabilitu potom zajišťují splazy s vyměnitelnou třecí deskou.

K nejoblíbenějším modelům v České republice patří podle Ing. Davida Dvořáka, produktového manažera společnosti Kverneland Group Czech, s. r. o., univerzální stranový mulčovač Kverneland FHP Plus. Využívá se nejen k údržbě cest, čištění krajů polí, příkopů a úpravě živých plotů, ale i k mulčování trvalých travních porostů, nedopasků či náletových dřevin. K dosažení maximálních denních výkonů je tento model ideální v kombinaci  s neseným čelním modelem Kverneland FRO nebo FRD.*

Celý článek naleznete v Zemědělci č. 45.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *