Díky inovacím stále o krok napřed

Společnost Leading Farmers CZ patří na našem trhu k firmám s rychlým vývojem. Neustálým zdokonalováním svých služeb pro zemědělství a vývojem novinek se snaží být o krok před ostatními a tuto přednost samozřejmě poskytuje i svým zákazníkům – předním zemědělským podnikům. O tom, co může v současnosti nabídnout a také o plánech do budoucnosti hovořili její pracovníci na sérii seminářů před zahájením sezóny.

Jeden z nich proběhl i na půdě firmy AgroVation k. s. v obci Kněžmost. Zemědělci byli seznámeni s historií i nabídkou GPS navigačních systémů značky Trimble, jejich přednostech i dalších navazujících systémech. Velký zájem byl o informace, týkající se poskytovaných signálů včetně korekcí RTK VRS.

V současnosti mohou uživatelé GPS navigací Trimble vybírat ze široké palety signálů s jemným odstupňováním přesnosti. Firma nabízí také celé spektrum služeb v oblasti zpracování dat, kam patří například hranice půdních bloků, plochy s vyloučením aplikací, souvraťové zóny pro setí a postřiky či zpracování map z N-senzoru. Firma Leading Farmers CZ nabízí také N-senzory v různých provedeních a o toto zařízení je v praxi rostoucí zájem.*

Více informací přinese časopis Mechanizace zemědělství 4/2014.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *