Druhé významné ocenění v krátké době

Volba „Stroje roku 2015“ je jednotlivými výrobci zemědělské techniky intenzivně sledována. V kategorii traktorů obdržel toto hodnotné ocenění model Magnum 380 CVX firmy Case IH. Předání ceny za účasti vrcholového managementu výrobce proběhlo v průběhu veletrhu SIMA 2015 v Paříži.

Pro zástupce firmy Case IH bylo předání prestižní ceny ještě o to významnější, že se jedná již o druhé ocenění pro traktor Magnum 380 CVX v průběhu krátké doby. Prvním byla cena „Traktor roku 2015“, kterou traktor Case IH Magnum 380 CVX obdržel na podzim loňského roku v průběhu veletrhu EIMA Bologna.

Na veletrhu SIMA pak mohl Andreas Klauser, prezident Case IH, s potěšením prohlásit: „Jsme opravdu hrdí na tento dvojitý úspěch: stává se jen zřídka, aby jeden a ten samý stroj obdržel postupně jednu i druhou cenu po sobě.“

Traktor Magnum 380 CVX zvolilo devatenáct novinářů na listině, kde figurovalo dohromady 94 strojů v sedmnácti kategoriích. Stroj se vyšplhal na první vítěznou pozici v oblasti traktorů s výkonem motoru od 280 do 400 k. Tento výsledek je potvrzením inovativnosti konstrukce a jejího přínosu v oblasti zemědělské techniky.

Úspěch je jistě dán i dlouhou historií řady těžkých traktorů Magnum, které byly uvedeny na trh v roce 1987. Od té doby podléhají stálému vývoji a zdokonalování. K hlavním cílům optimalizace patří snížení emisí, zvýšení komfortu pro obsluhu a zajištění co nejlepší úrovně rentability pro uživatele.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *