Důvěra v technologie Veenhuis

Společnost Veenhuis Machines představila nový model cisterny Quad-Shift o objemu 15 850 litrů. S novou cisternou se tomuto výrobci podařilo přesně vyjít vstříc nárokům praxe. Každý zemědělský podnik chce aplikaci tekutých hnojiv realizovat v krátkém čase, a to bez poškození a utužení půdy a polních cest. Nový model cisterny Quad-Shift od firmy Veenhuis to umožňuje.

Nový čtyřkolový koncept byl vyvinutý a testovaný společností Veenhuis již v roce 2004 – jako jedním z prvních výrobců na světě. V průběhu testování sklízel pozitivní ohlasy a na jejich základě byl nyní přidán do širokého portfolia holandského výrobce.

Kromě výše uvedeného má tento model charakteristiky cisteren řady Premium. Například může být vybaven čerpadlem nebo známou originální vývěvou Veenhuis. Do další výbavy patří také krátké sací rameno či otočné sací rameno, umístěné na pravé straně cisterny. Standardně jsou cisterny vybaveny ovládáním ISOBUS, proporcionálním nastavením regulace tlaku botek přímo z kabiny traktoru a automatickým dávkováním.

Samozřejmě je možné pracovat s cisternami Veenhuis Quad-Shift s navigačním systémem GPS a automatickým ovládáním sekcí na aplikátoru. Tím se zabrání přehnojení, nebo naopak nedohnojení pole. Kromě toho lze použít senzor NutriFlow a analyzovat hnojivo v reálném čase a dávkovat tekutá hnojiva tak, aby byla dodržena předem nastavená dávka jednotlivých živin na plochu.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství č. 11/2020.

Komentáře ke článku 1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *