Dvě ceny pro postřikovač

Produktová řada tažených postřikovačů iXtrack série T od společnosti Kverneland Group obdržela ocenění za průmyslový design Good Industrial Design (GIO). K tomu navíc ještě jedno speciální za ergonomii produktu.

Cena Good Industrial Design (GIO) je jedním z nejdůležitějších ocenění za design a uznání za řemeslnou výrobu v Nizozemsku. Aby mohl být produkt nominován, musí co nejvíce splňovat kritéria, jako je funkčnost, design, autentičnost, ergonomie a použitelnost.

Řada postřikovačů Kverneland iXtrack T je navržena a vyvinuta ve spolupráci s nizozemskou designérskou agenturou Flex/design. Podle poroty obdržel postřikovač iXtrack T zvláštní cenu za ergonomii s ohledem na modulární strukturu nádrže a způsob, jakým jsou hlavní části logicky umístěny, a také mimořádně dobře dostupné pro obsluhu, údržbu a servis. Produktová řada postřikovačů iXtrack T vyvinutá ve spolupráci se zemědělci byla navržena se zaměřením na krátký, nízký a kompaktní design v kombinaci se špičkovou elektronikou, softwarem, uživatelským komfortem a intuitivní logikou.*

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *