Extrémně rychlá, jednoduchá a silná

Horkou novinkou v programu firmy KRONE je samostatná balička na válcové balíky EasyWrap 150, která zvládne ovinout válcové balíky o průměru od 1 do 1,5 m. Tento stroj využijí především zemědělci v regionech s drobným členěním.

EasyWrap 150, jejíž jedno rameno se otáčí rychlostí 36 ot/min, je aktuálně nejrychlejší jednoramennou baličkou. Tato kompaktní, přitom robustní a uživatelsky přívětivá balička je určena pro zavěšení do tříbodového čelního, nebo zadního závěsu traktoru. Optimalizované rozložení hmotností zaručuje bezpečnou jízdu v každém terénu a umožňuje tak agregaci i s menšími traktory. S baličkou lze snadno ovinout balíky o hmotnosti až 1600 kg. Další výhodou je kompaktní stavba stroje a úzký rám, přes něž má řidič skvělý výhled na ovinovaný balík.
Nová balička se standardně ovládá terminálem DS 500, velká obrazovka je ideálně přehledná a díky intuitivnímu menu je i ovládání uživatelsky velmi přívětivé. Na terminálu je možné nastavit požadovaný počet vrstev ovinutí a průměr balíku. Z těchto údajů už systém automaticky přepočte vše potřebné.*

Celý článek naleznete v Zemědělci č. 43.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *