Flexibilní postřikovače s unikátními vlastnostmi

Mezi aktivní importéry zemědělské techniky v ČR patří společnost Dagros, s.r.o. Ve svém sortimentu dovážené techniky má nově také samojízdné postřikovače Agrifac. Agrifac je holandský výrobce, specializovaný na aplikační techniku. Historie firmy sahá až do roku 1986, kdy byl vyroben první samojízdný postřikovač ZA3300. Již tehdy firma položila základy vývoje svého unikátního podvozku, zaručujícího vysokou úroveň stability. Podvozek byl speciálně vyvinutý pro samojízdné postřikovače.

V současnosti nabídka Agrifacu zahrnuje samojízdné postřikovače nejmodernější konstrukce. Nesou označení Condor, od ledna 2020 je dodáván model Condor V. Současná nabídka samojízdných postřikovačů Condor se skládá z několika modelů, konkrétně se jedná o modely Condor, Condor WidetrackPlus, Condor ClearancePlus, Condor MountainMasterPlus a Condor Endurance II.

Samojízdné postřikovače Agrifac dokážou být tak flexibilní, jak to všechny druhy pěstovaných plodin vyžadují – v průběhu celého roku. S postřikovačem Condor ClearancePlus je možné provádět ošetření vzrostlých porostů kukuřice či slunečnice, pokud je v provedení s hydraulickým zvedáním podvozku až do výšky dvou metrů.

A zvedat se umí Agrifac nejenom na všech kolech do shodné výšky, ale také na každé straně postřikovače lze ovládat výšku samostatně. Takovou na trhu unikátní vlastností se pyšní pouze postřikovače Agrifac v provedení MountainMasterPlus. V příkrých svazích lze bezpečně pracovat až do bočního sklonu 20%.

Více informací v Mechanizaci zemědělství č. 12/2020.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *