Globální série převeze, co je třeba

Ty tam jsou doby, kdy dopravu v podnicích zajišťoval jeden specializovaný dopravní prostředek. Vývoj ukázal, že ekonomicky racionální cestou je využít v dopravě traktory, které na statku pracují i v jiných operacích. Výrobci se proto zaměřili na to, aby traktory zvládaly i úkoly v dopravě. Ne jinak je tomu u společnosti Massey Ferguson, která vyrábí široké portfolio traktorů různých výkonnostních řad.

Většinu pohání koncernové motory Agco Power, které se vyznačují optimální výkonovou křivkou, efektivitou, nízkou spotřebou pohonných hmot a plnění nejpřísnějších emisních limitů. Skvělými parťáky jim jsou převodovky pocházející též z koncernového vývoje.

Pestrá paleta

Společnost Massey Ferguson má ve své nabídce široký sortiment traktorů. Rozděleny jsou jednak do výkonových řad a jednak do sérií. Na výběr je navíc mnoho specifikací a výbavy. Právě pestrá paleta strojů dělá značku Massey Ferguson zajímavou pro všechny farmáře: velké, střední, malé, pro farmáře s klasickou rostlinnou i živočišnou výrobou i pro ty, co mají speciální provozy. A nemusíme zůstat jen u zemědělství. Stroje Massey Ferguson se rozhodně neztratí ani v dalších odvětvích, jako je komunální sféra nebo třeba stavebnictví.

Traktory Globální série byly představeny poprvé před pěti lety a implementovány byly do sérií MF 4700, MF 5700 a MF 6700. Modely globální série MF 4700 jsou celkem tři a nabízí výkon od 75 do 95 koní. V řadě MF 5700 jsou modely čtyři a jejich výkon se pohybuje v rozmezí 85–110 koní a konečně nejsilnější řada MF 6700 zahrnuje dva modely s výkonem 120–130 koní.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *