Inovace v oblasti středně velkých kolových nakladačů

Výrobce JCB přistoupil pro tento rok k inovacím v oblasti svých středně velkých kolových nakladačů. Balíček upgrade zahrnuje motory stupeň V s vyšším výkonem a rozšířenou výbavu.

Nakladače JCB 411 Agri, 413S a 417 Agri jsou nyní poháněny čtyřválcovým motorem JCB DieselMAX se zdvihovým objemem 4,8 litru. Systém JCB Autostop pomáhá snižovat provozní náklady tím, že vypíná motor ve chvíli, kdy není výkon zapotřebí a motor po určitou dobu běží na volnoběh. A řízení s gumovým tlumením slouží k ještě příjemnějšímu pocitu z jízdy. Ke komfortu a bezpečnosti přispívá také couvací kamera, montovaná standardně.

Nakladače JCB 411 Agri a 417 Agri jsou koncipovány a vybaveny v první řadě pro nasazení na zpevněném podloží. Výkon motoru je na kola přenášen přes mechanickou převodovku Powershift se čtyřmi rychlostními stupni. Takto lze dobře pracovat při manipulaci se sypkými hmotami a provádět rutinní manipulační činnosti na zemědělských podnicích. Řidič má vynikající výhled do pracovního prostoru a okolí nakladače díky své vysoko uložené, středové pozici.

JCB 411 Agri má pohotovostní hmotnost 8,7 tuny a disponuje výložníkem High Torque, který mu poskytuje překládací výšku 3,36 m. Standardní lopaty se dodávají s objemy 1,2-1,6 m³.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *