Jeden systém pro celý podnik

Zemědělství je velmi specifický obor lidské činnosti a správné hospodaření předpokládá celou řadu znalostí z různých oborů. Dříve lidé rozhodovali více méně pouze na základě zkušeností. Dnes se ke zkušenostem přidává ještě spousta dat a informací, s jejichž monitoringem, analýzou i správou stále častěji pomáhá výpočetní technika. Společnost WinFAS software s. r. o. nabízí modulární systém WinFAS, pomocí kterého může zemědělský podnik řídit a integrovat všechny nebo většinu oblastí své činnosti.

Komplexní pomocník

Jak už bylo řečeno, systém WinFAS je velmi rozsáhlý a zahrnuje okolo padesáti různých modulů, které se dají rozdělit na ekonomické moduly, kam spadá například účetnictví, daně, ale i řízení lidských zdrojů, dále na moduly pro obchodníky, například fakturace, e-shopy, řízení zásob, moduly pro organizaci a řízení podniku a konečně specializované moduly pro zemědělství, kde najdeme aplikace pro živočišnou výrobu, rostlinnou výrobu, evidenci pozemků a relativně nově i pro mechanizaci.

K dispozici je rovněž celá řada nástrojů pro tiskové a datové výstupy, export a import dokladů, mapové podklady nebo multifiremní pohledy. Pro praxi je velmi důležitým prvkem efektivní prohlížení dat. Jejich tříděním, filtrací případně přednastavenými IQ sestavami může každý vidět přesně to, co v danou chvíli potřebuje. Pokud nejde jen o jednu firmu, ale například holding umí WinFAS dokonce sáhnout i do vícero databází napříč firmami.  Důležitý je i přehledný export dat ať už pro účely reportingu nebo pro vytvoření dokumentů (například fakturace) a jejich elektronickou výměnu. Výhodou je též integrace mapových podkladů z Google maps, která je obzvlášť často využívána v modulech pro zemědělství.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *