Kdo by se nechtěl vozit v Mercedesu

Automobilová značka Mercedes-Benz je mnohdy používána jako synonymum luxusu. „Je to Mercedes mezi ostatními“ říká se. Kdo by se pak nechtěl vozit v autě s trojcípou hvězdou na kapotě? A to i v případě, že jde o výměnný nosič nářadí Mercedes Benz Arocs s nástavbou rozmetadla hnoje Tebbe? Společnost CROY s.r.o. , která v České republice mimo jiné finalizuje a prodává speciální vozidla Mercedes-Benz určená pro zemědělské provozy, přesně takový zajímavý stroj prezentovala na pozemcích farmy Agro Chlumek s.r.o.

Společnost CROY s.r.o. je na trhu již 28 let a je autorizovaným importérem Daimler AG pro Unimog v České republice, s autorizovaným prodejem a servisem nákladních a užitkových vozidel Mercedes Benz. V zemědělském sektoru se po delší přestávce pohybuje teprve čtyři roky, ale za tu dobu již prodala více než dvacet speciálních vozidel určených pro zemědělské provozy.

Předváděný speciál Arocs

Speciální vozidla mnohdy vznikají na zakázku a jsou pak unikátními stroji. Také prezentovaný výměnný nosič nástaveb patřil do kategorie “jediný svého druhu“. Postaven byl na podvozku Mercedes-Benz Arocs 4 3345 AK 6×6, který byl vybaven mezirámem se zadním vývodovým hřídelem. Ten zkonstruovala a dodala společnost KOV Velim. Na mezirám bylo posazeno rozmetadlo Tebbe s objemem ložné plochy s nástavky téměř 18 m³. Rozmetadlo je výměnné, lze ho vyměnit například za silážní korbu, která je rovněž nabízena ve spolupráci s výrobcem Tebbe a prodejcem této techniky v ČR firmou Pekass.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *