Kleber rozšiřuje svou technologii

Coby hlavní hráč ve světě zemědělství Kleber chápe, do jaké míry hrají všechny vlastnosti pneumatiky - součásti kola, včetně těch, které se mohou zdát zjevné nebo bezvýznamné, životně důležitou roli pro zemědělské provozy. Nemá například smysl mít nejlepší zařízení vybavené nejlepšími pneumatikami, pokud není plně zaručena odolnost proti úniku vzduchu.

Kleber rozšiřuje svou technologii 100% Butyl na celou řadu duší pro zemědělské pneumatiky 

Technologie 100% Butyl nabízí na polích za všech okolností celkově lepší účinnost.

 

Coby hlavní hráč ve světě zemědělství Kleber chápe, do jaké míry hrají všechny vlastnosti pneumatiky – součásti kola, včetně těch, které se mohou zdát zjevné nebo bezvýznamné,  životně důležitou roli pro zemědělské provozy.  Nemá například smysl mít nejlepší zařízení vybavené nejlepšími pneumatikami, pokud není plně zaručena odolnost proti úniku vzduchu. Zemědělci vědí, že duše hraje nezastupitelnou roli v úspěšné zemědělské produkci a  očekávají od duší tolik, co od zbytku svých zařízení, zejména pak bezpečnost, univerzálnost a klidnou mysl.

 

Kleber jako jediný výrobce kompletní řady obsahující technologii 100% Butyl vyvinul duši se skutečně jedinečnými vlastnostmi.

 

  • Nejlepší odolnost proti úniku na trhu. Kleber duše s technologií 100% butyl nabízí odolnost proti úniku vzduchu o 18 až 47% větší než ostatní produkty na trhu, a eliminuje tak nutnost neustále upravovat tlak v pneumatikách, čímž umožňuje farmářům pracovat bezpečně i při nízkém provozním tlaku.

 

  • Nejsilnější duše na trhu. Duše zemědělské pneumatiky Kleber je o 5 až 34% silnější než u ostatních předních produktů na trhu a nabízí zvýšenou odolnost proti opotřebení a propíchnutí.

 

  • Nejlepší odolnost proti protržení na trhu.  Nová duše zemědělské pneumatiky Kleber vyrobené za použití technologie 100% Butyl má míru protržení o 44  až 49% nižší než  ostatní přední produkty na trhu. Díky tomu vydrží déle a je lépe schopna překonat nástrahy tlaku  a deformace způsobené zátěží. Navíc je duše navržena  pro pneumatiky, při jejichž výrobě je využívána technologie IF a VT, protože se přirozeně přizpůsobí jejich vyššímu vychylování. A v neposlední řadě je jednodušší pneumatiky montovat a demontovat.

 

 

 

Vnitřní duše zemědělských pneumatik Kleber 100% Butyl jsou mimořádně kvalitní a mají vynikající vlastnosti, které představují pro zemědělce efektivní řešení jejich nejdůležitějších potřeb:

 

  • Větší záběr  velmi silných traktorů.  Při obdělávání půdy a další pracích na poli se zemědělci přenášejí veškerou sílu traktoru na půdu, a to i v případě nejnovější generace strojů. Pro tento typ použití, jenž je technicky velmi omezující, je zapotřebí velmi kvalitní duše, která zajistí perfektní odolnost proti vodě, zaručí tlak při velmi malém množství vzduchu a vydrží i velmi náročné podmínky. Díky své mimořádné kvalitě snižuje duše Kleber 100% Butyl riziko vypuštění způsobené opotřebením ráfku pneumatiky, a zároveň chrání ráfek proti korozi a zvyšuje odolnost pneumatiky proti chemikáliím v případě, že tekutina obsahuje nemrznoucí prvky nebo jiná aditiva.

 

  • Větší stabilita zařízení používaných na vinohradech. Duše zajišťují správné zatížení, které snižuje střed gravitace a zvyšuje stabilitu zařízení používaných na svazích vinic.

 

  • Celková větší spolehlivost. Ať již vyjíždějí s klidnou myslí poté, co  se zařízení rozbilo nebo s vědomím, že starý traktor sice jezdí na kolech, která začínají reznout, ale přesto odvede bezpečně svou práci, zemědělci vědí, že robustnost a odolnost proti úniku jsou vlastnosti duše Kleber 100% Butyl, které jim umožní efektivnější provoz.

 

Duše řady Kleber 100% Butyl se mohou používat téměř na všech strojích používaných v zemědělství, včetně 90% všech pneumatik pro řízené a hnací nápravy traktorů a kombajnů.  Řada také pokrývá 46% všech rozměrů pneumatik obsahujících technologie IF a VF technology.

 

Kromě toho Kleber  nabízí jedinou duši s technologií 100% Butyl pro pneumatiky  o rozměru 2,15 metru.

 

Duše Kleber 100% Butyl  se prodávají jednotlivě balené v kvalitní kartónové krabici, která zajišťuje lepši ochranu v průběhu dopravy a také usnadňuje manipulaci. Je to právě smysl pro detail, díky němuž rozpoznáte společnost, která myslí na vás a vaše potřeby každý den.

Historie Kleberu

 

Historie Kleberu coby výrobce začala v roce  1911, i když jméno společnosti pochází z roku 1945, kdy společnost sídlila na Kléber Avenue v Paříži. Značka byla nejdříve spojována se svým logem – psem v reklamě z roku 1935. Již od roku 1948 si Kleber vytvářel velmi úzké vazby se zemědělci díky svým vysoce kvalitním pneumatikám a rozsáhlé síti, která značce umožňuje nabízet místní služby, jež má zákazník na dosah. Již od počátku jsou charakteristickým znakem pneumatik KLEBER tři žebra umístěná mezi bloky, díky nimž je možné pneumatiku na polích snadno identifikovat.

 

Značka Kleber, která je synonymem výkonu a inovace, nabídla zemědělcům první pneumatiku bez duše v roce 1951 a  první radiální pneumatiku v roce 1970. Obě tyto inovace výrazně zlepšily pracovní podmínky zemědělců tím, že jim umožnily optimalizovat využití traktorů a dalších strojů.

 

Kleber je součástí Skupiny Michelin od roku 1981.*

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *