Komfortní kabina a navigační systém pro mlátičky

Sklízecí mlátička Fendt 5275 C SL je jednou z novinek této značky pro rok 2021. Díky systému svahového vyrovnávání dokáže sklízet i extrémně svažité pozemky s plnou produktivitou a pohodlím pro obsluhu jako při sklizni na rovině – také kabina je ve velkých svazích automaticky udržována ve vodorovné poloze.

Nová sklízecí mlátička Fendt 5275 C SL nabídne komfortní prvky výbavy, převzaté ze série C. Patří mezi ně především standardně dodávaná Fendt Skyline velkoprostorová kabina s komfortním sedadlem řidiče nejnovější generace. O tlumení rázů, jdoucích od podvozku, se stará systém pneumatického odpružení sedadla. Navíc je kabina standardně vybavena klimatizací, takže se v ní řidič bude cítit příjemně i v typicky sklizňovém letním počasí.

Podobně, jak to Fendt udělal u sklízecích mlátiček Ideal, obohatí si pro rok 2021 také ostatní modely série C nabídku výbavy na přání o nový navigační systém. Zákazníci, kteří si chtějí sklízecí mlátičku nechat vybavit systémem Fendt Vario Guide, tak mají možnost volby mezi přijímači NovAtel SMART 6L anebo Trimble AG 382.

Pro vytřasadlové mlátičky vyvinul Fendt ještě speciální sérii žacích ústrojí FreeFlow a PowerFlow, vybavených nahoře uloženou kloubovou hřídelí. Nová sklízecí mlátička Fendt 5275 C SL bude k dispozici od druhého čtvrtletí 2021 ke sklizni v Itálii a ve Francii.*

Více informací přinese časopis Mechanizace zemědělství.

Komentáře ke článku 1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *