Komfortní traktor střední výkonové třídy

Výrobce Deutz-Fahr nabízí ve střední výkonové třídě traktory Agrotron 7250 TTV. S pohotovostní hmotností 9250 kg, výkonem motoru 236 k, kabinou s komfortním interiérem a přehledným ovládáním a kompletním systémem odpružení je ideálním traktorem pro kombinované využití: pro polní práce, širokozáběrové sečení i v dopravě.

Své obsluze poskytuje Agrotron 7250 TTV vysokou úroveň komfortu. Řidiči s oblibou využívají tempomatu, či možnosti volby ovládání pojezdu mezi multifunkční pákou a pojezdovým pedálem. Samozřejmostí je také správné nastavování úrovně poklesu otáček motoru před tím, než převodovka TTV začne zpomalovat rychlost. Oceňována jsou také funkční programovatelná tlačítka na multifunkční páce, k nimž lez přiřadit například zapínání satelitního navigačního systému.

Díky komfortnímu systému odpružení lze s traktorem na poli a po polních cestách také jezdit vyšší rychlostí. Této výhody lze využít i při nasazení spolu se žací kombinací Kuhn FC 9530 D s pracovním záběrem 9,5 m. U vzadu nesených žacích strojů si může obsluha nastavovat přítlak z kabiny, a dále je možný i příčný posuv strojů. Kopírování terénu i na nerovných loukách funguje podle zkušeností z praxe výborně.

Traktor Deutz-Fahr Agrotron 7250 TTV může být na přání již z výroby vybaven plně integrovaným systémem satelitní navigace. Ovládání automatického systému Performance Steer může řidič svěřit poloautomatickému systému souvraťové automatiky Comfor-Tip v iMonitoru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *