Kvalitní servis je podmínkou úspěchu

Společnost AGRIMA Žatec, působící v Ústeckém a Středočeském kraji, je již déle než čtvrt století důvěryhodným a spolehlivým partnerem zemědělců, obcí i některých průmyslových podniků. Nabízí nejen zemědělskou a komunální techniku, ale také poprodejní služby a profesionální servisní zázemí.

Dlouhodobé investice

Areál, v němž firma AGRIMA Žatec s. r. o., Staňkovice od roku 1996 sídlí, procházel od roku 2012 postupnou modernizací. „Když jsme zdejší areál koupili, byli jsme nadšeni jeho velikostí, administrativním zázemím i halou o rozloze 710 m2. Byli jsme přesvědčeni, že větší nároky již v budoucnu nebudeme mít,“ vzpomíná jednatel společnosti Ing. Matouš Šubik a pokračuje: „Přestože jsme si ho upravili podle našich potřeb, začal nám být kolem roku 2010 těsný. Následovala proto studie a poté projekt postupného rozšiřování a úprav stávajících staveb. Zvětšili jsme plochu dílen, vybudovali nové zázemí pro zaměstnance, postavili školicí místnost a upravili administrativní prostory.“

Kvalitně vybavený servis

Nejdůležitější částí rekonstrukce byla modernizace servisu od vlastních dílen až po zázemí pro jeho zaměstnance. „Základem bylo rozšíření dílen, které mají dnes trojnásobnou kapacitu. Díky tomu můžeme současně pracovat například na šestnácti traktorech zde ve Staňkovicích a na dalších třech ve středisku v Brozánkách. To přijde vhod především v zimních měsících,“ vysvětluje Ing. Šubik.

Více v regionální příloze týdeníku Zemědělec z Ústeckého kraje.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *