Lemken s postřikovačem

Žhavou novinku ve svém sortimentu představila společnost Lemken jen několik málo týdnů po jejím oficiálním představení i v Českých Budějovicích. Jedná se o postřikovače, neboť oficiálně od 1. července 2005 patří pod křídla společnosti Lemken i německý závod na výrobu postřikovačů Jacoby.

Postřikovače se prezentovaly již v tradiční modrobílé barevné kombinaci již pod značkou Lemken. V současné době Lemken nabízí nesené a tažené postřikovače o kapacitě nádrže až 6 tisíc litrů. Tažený postřikovač Eurotrain 3500 poutal podle slov zástupce společnosti Ing. Lubomíra Kličky pozornost návštěvníků a jejich ohlasy byly podle jeho slov vesměs kladné.
Mimoto se v expozici firmy bylo možné seznámit s průřezem vyráběných půdozpracujících a secích strojů. Z nich Ing. Klička vyzdvihl radličkový podmítač Thorit 10, který je schopen kypřit půdu až do 30 cm hloubky. Zemědělci hospodařící na menší výměře si mohli prohlédnout nesené pluhy nebo si porovnat secí kombinace a to jednak v provedení talířové brány a mechanický secí stroj proti provedení rotační brány a pneumatický secí stroj.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *