Malé, menší, nikoliv však nejmenší

Čerstvou novinkou sortimentu Massey Ferguson je nová řada MF 1700 M s modely o výkonu od 35 do 67 koní. Ačkoliv MF 1700 M se mohou chlubit kompaktními rozměry, v sortimentu společnosti Massey Ferguson nejmenšími nejsou. Svým uvedením navázaly na dva stávající modely MF 1520 s výkonem 20koní a MF 1525 s výkonem 25 koní. Na druhou stranu díky kompaktním rozměrům je řada MF 1700 M ideální volbou pro ty, kteří hledají užší a lehčí traktor, než jsou modely řady MF 3700 a MF 4700, jejichž výkon začíná na výkonu 75 koní.

Není to tak dávno, kdy společnost Massey Ferguson oznámila vstup svých traktorů do nové éry a představila první řadu MF 8 S. Nyní se ve svém sortimentu zaměřil na kompaktní stroje vhodné nejen do zemědělství, ale také do komunální techniky nebo zahradnictví.

Pohodlí i výkon v kompaktním balení

Řada MF 1700 M zahrnuje šest modelů, které jsou standardně vybaveny pohonem všech čtyř kol a na výběr je buď pohodlná, tichá kabina nebo plošina. Volit lze i převodovku, přičemž k dispozici je jak hydrostatická, tak mechanická.

„Zavedením řady MF 1700 M jsme jako společnost Massey Ferguson nabídli ucelenou řadu traktorů určených pro odvětví zemědělství, komunální sféry i zahradnictví“ říká Francesco Murro, ředitel marketingu Massey Ferguson pro Evropu a Střední Východ. „Zároveň jsme využili příležitosti k výraznému navýšení výbavy kompaktních traktorů, abychom tak zvýšili produktivitu a pohodlí pro profesionální i pro příležitostné uživatele.“

„Nová řada MF 1700 M se také perfektně hodí k aktuální nabídce traktorů Massey Ferguson a rozšiřuje výběr pro profesionální zemědělce i hobby farmáře,“ dodává.*

Komentáře ke článku 1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *