Malé středisko s velkými možnostmi

Společnost CIME Pelhřimov je známá především širokou nabídkou vyspělé manipulační techniky renomovaných značek. Počínaje teleskopickými manipulátory Merlo přes nakládače Schäffer či čelní nakládače MX a konče těžkými kolovými nakládači Hyundai. Zástupce těchto značek si mohli koncem minulého roku prohlédnout i návštěvníci 6. ročníku Dnů otevřených dveří CIME s. r. o. v Mirovicích. Připraveny byly i další stroje, které mateřská firma v Pelhřimově nemá. A ť už technika Farmet či SMS Rožmitál.

Nechyběla ani zahradní, komunální, lesní a stavební technika, další nezbytné potřeby si mohli návštěvníci prohlédnout a případně i zakoupit v malé, za to dobře vybavené prodejně.

Společnost CIME s. r. o. v Mirovicích byla založena v roce 2013 a je jedním ze šesti oblastních středisek společnosti CIME Pelhřimov. Ta vznikala především v místech, kde chyběli obchodní partneři, kteří by měli techniku „made in CIME“ ve svém portfoliu.

„Přestože jsme malé regionální středisko, potenciál máme veliký,“ řekl týdeníku Zemědělec nový vedoucí mirovického střediska Josef Sláma, který se v obchodě se zemědělskou technikou pohybuje už více než dvacet let. „Základní sortiment máme stejný jako naše mateřská společnost. Navíc můžeme zdejším zemědělcům nabídnout i další moderní stroje jiných značek, ať už na zpracování půdy nebo sklizeň pícnin, které požadují nebo jim ve strojovém parku chybí. To je naší velkou výhodou. Výměna stráží na tomto středisku není spojena jen s personálními změnami, ale i s rozšířením sortimentu. Po očku pokukujeme po velkých traktorech i jiných strojích, abychom mohli zemědělcům nabídnout kompletní sortiment. Máme zde pověst velice solidního obchodního partnera a tuto pozici chceme nejen udržet, ale ještě více posílit.“*

Celý článek naleznete v Zemědělci č. 1 v roce 2019.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *