Management řízení flotil

Systém AFS Connect také umožňuje zemědělcům, poskytovatelům služeb i obsluhám strojů udržovat si bez problému přehled o výkonnosti stroje. Mohou tak činit na terminálu AFS Pro 1200 v kabině, či na internetu nebo pomocí aplikace.

Kontinuálně jsou ukládána a aktualizována provozní data stroje, jako jsou provozní hodiny, teploty, otáčky motoru a zásahy v rámci údržby. Tato data jsou automaticky a bezdrátově přenášena na platformu MyCaseIH.com. Uživatel si může vybrat až čtyřicet různých parametrů, které požaduje u jednotlivých typů strojů sledovat. A lze si určit i důležitost jednotlivých dat – nízkou, střední či vysokou.

Aktuální i dlouhodobý přehled o práci všech strojů má každý vedoucí pracovník v tzv. Fleet menu. Stroje si lze podle potřeby i vyfiltrovat a na jednom místě se nachází i seznam pozemků.

Z této platformy se uživatel může také přímo připojit k výrobci Trimble a získat přístup k řešení precizního zemědělství Trimble a další informace, včetně přehledu svých pozemků a strojů. V aplikaci se uživatel identifikuje, zvolí si sklizňový rok a plodinu a může si stáhnout data.

Každý uživatel si může definovat vhodná telefonická varování pro konkrétní situace, jako například tehdy, pokud se provozní data konkrétního stroje budou pohybovat mimo předem definovanou oblast. Může se to týkat například otáček motoru či provozní teploty. Možné poruchy lze identifikovat včas a na základě toho mohou vedoucí pracovníci podniku proaktivně zasáhnout.*

Více informací v týdeníku Zemědělec č. 42.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *