Massey Ferguson má pod čepicí

Informační technologie vládnou světem i zemědělskou technikou. Massey Ferguson představil pokročilé systémy i v traktorech MF 5S tedy už u strojů s výkonem od 105 koní. Komunikačním prvkem může být uživatelsky příjemný dotykový terminál Fieldstar, který je k dispozici na přání.

Do balíčku funkcí souhrnně nazvaných Smart Farming patří autopilotní systém MF Guide, řízení sekcí MF Section Control a řízení aplikačního množství MF Rate Control.

Na přání mohou být všechny traktory MF 5S vybaveny telemetrickým systémem MF Connect, který umožňuje monitorovat a spravovat jednotlivý traktor i celý vozový park. Dokáže zobrazovat aktuální provozní data i polohu stroje.

K dispozici je dále software MF TaskDoc předinstalovaný i na terminálech Datatronic 5 pro vytváření záznamů o průběhu pracovní operace.  Takový report může sloužit jako vstupní informace pro následné pracovní operace. O krok dál je pak aplikace MF TaskDoc Pro, která umožňuje přenos dát o průběhu práce prostřednictvím platformy Agrirouter přímo do systému správy celé farmy.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *