Model předsériové výroby Merlo sbírá další zkušenosti

Už v říjnu jsme psali o stroji Merlo TF65.9 T-CS CVTronic, který co by model předsériové výroby sbírá zkušenosti v České republice. Jeho první zastávkou bylo Výrobně-obchodní družstvo se sídlem v Kámeně. Následovali další podniky a momentálně je teleskopický nakladač testován v zemědělském podniku AGROSSyn.

V České republice zastupuje stroje Merlo společnost Cime, s.r.o., a o testování prototypu nebo stroje z předsériové výroby se nejednou ucházela. V případě novinky Merlo TF65.9 T-CS CVTronic se to konečně povedlo a jeden ze tří modelů předsériové výroby se dostal do České republiky. Důvodem je jednak významná pozice značky Merlo na českém trhu, jednak možnosti testovat teleskopický manipulátor v prostředí velkých farem velkého vytížení.

Nový manipulátor Merlo TF65.9 T-CS CVTronic  je v sortimentu manipulátorů Merlo strojem s největší kapacitou i dosahem ramenem a navíc je se svými 170 koňmi pod kapotou rovněž nejvýkonnějším zemědělským teleskopickým manipulátorem. Nový model Merlo TF65.9 T-CS CVTronic zvedne 6,5 tuny do výšky bez mála devíti metrů.*

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *