Možnosti nové aplikace jsou široké

Díky novým funkcím a propojení zjednodušuje nová aplikace Claas Connect správu strojů Claas ve strojovém parku. Zákazníci si mohou vybrat odpovědného obchodního partnera Claas pro svoji oblast. Potom mohou jednoduše přidat stroje a zařízení Claas své farmy zadáním výrobního čísla. Jakmile je to hotové, mohou si uživatelé strojů Claas kdykoliv stáhnout digitální návod k použití ke svému stroji, který jim poskytne klíčové informace ke strojům.

Nový Claas Connect je mimo jiné doplněn integrací nového konfigurátoru produktů Claas, který byl uveden na trh v polovině roku 2020. Díky tomu může uživatel konfigurovat traktory, sklízecí stroje, lisy, teleskopické nakladače, kolové nakladače a také digitální aplikace. Poté může zákazník požádat o konkrétní nabídku na základě uložených údajů a ceníkové ceny u svého zvoleného osobního prodejce.

K tomu nabízí Claas Connect možnost stáhnout si obrázky jednotlivých strojů Claas a přiřadit individuální poznámky – například pro historii oprav nebo pro dokumentaci poškození.

Od poloviny února 2021 je Claas Connect na všech současných trzích k dispozici také jako bezplatná aplikace pro mobilní zařízení. Tak mohou mít zemědělci vždy a odkudkoliv přístup k platformě – ať už je to v terénu nebo na stroji, při rozhovoru s prodejcem nebo v nouzi na cestách. Aplikace Connect zahrnuje všechny funkce a služby počítačové verze, aby bylo vždy možné rychlé a optimální použití na mobilním zařízení.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *