Na trh vstupují nové sklízecí mlátičky Claas TRION

Společnost Claas dnes představila zcela novou řadu sklízecích mlátiček Trion. Řada zahrnuje celkem dvacet modelů různých specifikací, takže si vybere opravdu každý. To nakonec slibuje i motto se kterým stroje Trion vstoupily na trh: „Trion - fits your farm“ neboli volným překladem Sklízecí mlátička, která vaší farmě padne. V nabídce jsou klasické kolové modely, dále modely Montana určené do kopců a rovněž pásové stroje TerraTrac. Modely jsou rozděleny do tří řad s dvěma koncepcemi separace. Trion 500 a Trion 600 jsou vytřásadlové stroje s pěti- a šestiklávesovým vytřásadlem a Trion 700 a Trion 750 využívá hybridní sklízecí mlátičky s jedním a dvěma rotory.

Řada Trion nabízí obrovskou všestrannost a přizpůsobivost. Hodí se pro sklizeň všech běžných plodin, které se pěstují v Evropě, Americe nebo třeba Jižní Africe a k dispozici jsou modely vhodné pro menší farmy i pro zemědělce sklízející i 1000 ha ročně.

Nové stroje se vyznačují také velkou výkonností. Díky ověřené technologii výmlatu spárované s čištěním Jetstream a velkým zásobníkem na zrno předurčují stroj k pořádným výkonům. Navíc jsou hospodárné, a to nejen díky malé spotřebě pohonných hmot, ale také díky snadné údržbě.

Dalším atributem nových Trionů je přesnost. Sklízecí stroje mají k dispozici nejnovější technologii včetně asistenčního systému Cemos Automatic.

V neposlední řadě budou sklízecí mlátičky Trion podle výrobce synonymem spolehlivosti. Je to dáno jednoduchým, a přitom sofistikovaným hnacím ústrojím a snadnou a rychlou údržbou. Navíc představení předcházela léta testování v těžkých podmínkách.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *