Nakladače pro francouzské zemědělce

Organizace Camacuma zakoupila 130 teleskopických nakladačů Bobcat TL38.70HF, v rámci svého vozového parku je bude nabízet k pronájmu francouzským zemědělcům. Jde vůbec o největší zakázku na jeden model teleskopického nakladače v historii společnosti Doosan Bobcat EMEA. Teleskopické nakladače Bobcat byly dodávány postupně v první polovině roku 2021 v několika hromadných dodávkách.

Cuma je označení družstva francouzských zemědělců, jehož účelem je zpřístupnit zemědělské vybavení a pracovní síly svým členům. Ve Francii působí 11 740 Cuma družstev s 202 000 členy. Organizace Camacuma slouží jako národní nákupní centrum zemědělského vybavení pro družstva Cuma. Byla vytvořena za účelem sdružených nákupů a členům družstev nabízí výhodné balíčky dlouhodobého pronájmu strojů.

Teleskopický nakladač TL38.70HF je díky svému výkonu, produktivitě a robustnosti určen pro náročné práce. V kombinaci s tříhvězdičkovou konfigurací Bobcat Agri poskytuje klimatizaci, vysokoprůtokovou hydrauliku, LED světla a mnoho dalších funkcí pro jakoukoli práci na farmách. Teleskopické nakladače Bobcat TL38.70HF jsou k dispozici k pronájmu s paletovými vidlemi a drapákovou lžící, připraveno je i další příslušenství.

V kontrastu ke kompaktním rozměrům se šířkou pouhých 2360 mm a výškou 2477 mm stojí vysoký výkon motoru nové generace Bobcat D34 130 k, kterým je model TL38.70HF vybaven, i působivá výška zdvihu až 7 m s nosností až 3,8 tuny. Technologie HF (High Flow) nabízí špičkový výkon pro nejnáročnější práce. Model TL38.70HF je vybaven hydrostatickou převodovkou a využívá hydraulický průtok 190 l/min. Patentovaná asymetrická kabina zaručuje optimální viditelnost ve všech směrech pro bezpečnou a pohodlnou práci.

Celý článek naleznete v Zemědělci č. 33.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *