Nejmodernější technologická výbava

Nový design, inovace, nejmodernější technologie, prvotřídní komfort, to vše firma Deutz-Fahr vtiskla do nové generace traktorů řady 6. Celkem 18 modelů o výkonu od 156 do 226 koní, s různými rozvory, 4- nebo 6válcovými motory, jež jsou připraveny plnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Modely jsou dostupné se třemi různými verzemi převodovek – manuální převodovkou Power- Shift s šesti stupni řazenými pod zátěží, plně automatickou převodovkou RCshift a plynulou převodovkou TTV a se dvěma typy kabin s nepřebernými možnostmi výbavy na přání. Díky tomu si každý může sestavit ten nejlepší mix výbavy a technologií ve své třídě šitý přímo na míru.

Nejkomfortnější kabina na trhu

Unikátní vlastnosti a design. To napadne každého při pohledu na kabinu MaxiVision. Komfort a ergonomie spolu s nejmodernější technikou a automatickými funkcemi šetří obsluze spoustu rutinních činností. Nový Info- CenterPRO umístěný v přístrojovém panelu vyčnívá vysoce kontrastním barevným displejem o úhlopříčce pěti palců, který informuje řidiče o aktuálních provozních parametrech stroje. Celé ovládání je zcela intuitivní. Můžete si vybrat od manuálního až po plně automatické. Kabina je nyní zcela oddělena od motoru a díky tomu jsou vyloučeny nepříjemné vlivy, jako jsou vibrace, hluk, nežádoucí tepelné sání od pronikání do kabiny. Velká prosklená plocha kabiny, kompaktní rozměry kapoty a komponentů starajících se o snížení emisí výfukových plynů garantují perfektní výhled kolem celého stroje.

Optimální výkon a snížení provozních nákladů

Čtyř- a šestiválcové motory Deutz TCD Tier4 Final, vyrobené v Německu, byly kompletně přepracovány s cílem dále snížit provozní náklady a vyhovět i těm nejpřísnějším emisním požadavkům. Nový optimalizovaný systém řízení motoru přináší ještě rychlejší reakce a výrazně rozšířený rozsah konstantního točivého momentu a výkonu, který je nyní dostupný již od nejnižších otáček. Výrazně lepší odvod tepla z chladicího systému a motorového prostoru dále zvyšuje celkovou účinnost motoru a zároveň dovoluje použití standardního a spolehlivého řešení celého systému chlazení. Veškeré chladiče jsou vyrobeny kompletně z hliníku. Celý komplet je proto schopen odvést výrazně efektivněji nepotřebné teplo. Exkluzivní systém otevírání všech chladičů pomocí jediné páčky zcela zásadně urychluje proces údržby.

Nová přední náprava a brzdy

Nová přední náprava a systém adaptivního odpružení spolu s brzdovým systémem jsou v této traktorové třídě naprosto jedinečné. Adaptivní systém kolmého odpružení přední nápravy využívá tři automatické stupně tuhosti a delší konstrukční vzdálenosti mezi pístem a kloubem kyvného ramene nápravy. Elektronická regulace pak integruje inovativní funkce: systém kontroly stability, který zamezuje nechtěnému poklesu přední nápravy při brzdění a systém kontroly polohy, který zabraňuje houpání při jízdě s těžkým nářadím. Řada 6 nabízí širokou škálu různých typů přípojných zařízení používaných nejen v zemědělství. Traktory tak mohou být vybaveny odlišným počtem hydraulických okruhů s mechanickým nebo elektrohydraulickým ovládáním a závěsy zcela podle přání zákazníka.

Servis a podpora zákazníků

Rychlý, efektivní, spolehlivý a dostupný. Se změnou importéra na společnost Garnea a. s., došlo k výraznému posunu v kvalitě poskytované prodejní a servisní podpory a dostupnosti náhradních dílů. To vše přispívá k tomu, že zákazník dostává ty nejkvalitnější, nadstandardní, služby, které se snažíme nadále zlepšovat. Chcete se o této jedinečné řadě dozvědět více? Podívejte se na akční letní nabídku. Kde? www.garnea-as.cz. Tyto traktory budou také k vidění na výstavě Země živitelka (24. 8. – 29. 8. 2017) a na akci Den Zemědělce 2017, Kámen (13. 9. – 14. 9. 2017). Rádi vás uvítáme v naší expozici a představíme tak naši novou generaci traktorů, šitou vám přímo na míru.

Bc. Pavla Vaňková GARNEA a. s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *