Největší tažený model v plné výbavě

MGM Holešov je tradiční českou výrobní společností. Z bran moravské továrny vyjíždí již pěknou řádku let tažené postřikovače s různými objemy nádrží a různým záběrem ramen. Společnosti nechybí v sortimentu ani samojízdné postřikovače. Je totiž výhradním zástupcem italské firmy Bargam.

Na svém stánku na výstavě Techagro představila firma MGM Holešov naprostou novinku, tažený postřikovač MGM Magnum 6200 s nádrží o objemu 6200 l, se záběrem ramen 30 m  v maximální výbavě. Kromě toho byl na stánku vystaven i samojízdný postřikovač Bargam MAC 5000 S s podporou vzduchu .

Nový Magnum v plné výbavě
Model MGM Magnum 6200  je největším modelem řady Magnum a zároveň největším taženým postřikovačem v sortimentu společnosti MGM Holešov. Vystavený postřikovač měl objem nádrže na postřikovou kapalinu 6200 l a nádrž na čistou vodu na proplachování o objemu 700 l. Postřik  je aplikován rameny zavěšenými na paralelogramu, která jsou v nabídce v provedení 21, 24, 27 a 30 m, přičemž ty největší měl i postřikovač stojící na stánku v Brně. Ramena lze otevírat samostatně a každé rameno umožňuje  rovněž samostatné přizvedávání. Konkrétní model – stejně jako jeho dva menší bratři s nádržemi 4200l a 5200l – nabízí v nejvyšší výbavě řadu možností jako je: řiditelná náprava pro kopírování stopy tahače, hydraulické odpružení nápravy, nejnovější počítač firmy Müller Elektronik s dotykovým monitorem TOUCH 1200 a joystickem, GPS navigace včetně korekce naklonění a automatického vypínání sekcí, automatické udržování výšky ramen pomocí systému Distanc Control nebo LED diody pro osvětlení jednotlivých trysek pro práci v noci. Standardním vybavením postřikovačů řady Magnum je pružné oje, které výrazně snižuje mechanické namáhání jednotlivých částí postřikovače, dvě čerpadla o výkonu po 250 l/min. z nichž jedno je určeno pro postřik a druhé pro míchání postřiku v nádrži. Laminátové blatníky chrání důležité pracovní části postřikovače před nečistotami. Stroj je certifikován Státní zkušebnou pro rychlost 40 km/hod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *