Nosič nářadí pro celoroční využití

Brzo pokryje silnice a další cesty opět sněhová nadílka a ke slovu přijde technika pro úklid komunikací. Zajímavý stroj pro komunální využití vyrábí i firma Merlo. Jedná se vlastně o nosič nářadí, který může být osazen různým příslušenstvím podle potřeby a využíván tak v průběhu celého roku.

Stroj Merlo MM 135 MC je postavený na podvozku známých teleskopických manipulátorů této značky. Rám a další prvky konstrukce jsou ale modifikovány tak, aby odolávaly velkému zatěžování.  Nosič disponuje třemi nástavbovými prostory. Pro zimní údržbu komunikací může být vpředu osazený sněhovou frézou a vzadu pak sypačem. Kabina, montovaná na levé straně, poskytuje vynikající viditelnost do pracovního prostoru.

Se svým originálně pojatým nosičem vychází firma Merlo vstříc požadavkům poskytovatelů služeb či podniků komunálních služeb: poskytuje prostředek s vysokou mobilitou, s komfortem ovládání na úrovni kolového traktoru, jenž umí pracovat se širokou škálou nářadí. Plynulý pojezd MCVTronic dovoluje komfortní ovládání a efektivitu provozu v různých pracovních režimech.  Obsluha si může zvolit režim jízdy při nejvyšším točivém momentu, anebo naopak co nejefektivnějšího provozu, a elektronika převodovky převezme ovládání pojezdu. Dokáže zvolit nejefektivnější výkonovou hladinu motoru i v případě, že nářadí je poháněno vývodovým hřídelem anebo hydraulicky.

Mezinápravový prostor lze využít k připojení vyžínacího ramene. Nosič lze využívat i k lehčím činnostem v lese.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *