Nová generace polonesených pluhů

Společnost Kverneland Group představuje novou generaci polonesených otočných pluhů Kverneland 6300 S Variomat, které jsou vhodné za silné traktory. I tyto stroje se opírají o již existující hodnoty norské značky, jako je robustnost, jednoduchost, kvalitní práce a veliký výkon. Nová generace pluhů Kverneland v sobě spojuje inovace vyvinuté pro nesený otočný pluh Kverneland 2500 i-Plough®, který již získal řadu ocenění v celé Evropě.

Pluh Kverneland 6300 S Variomat je poprvé vybaven novou slupicí s vyšší průchodností posklizňových zbytků.

Model 6300 S Variomat je prvním pluhem nové generace polonesených otočných pluhů. Jde o vylepšenou verzi legendárního pluhu Kverneland PB, jeho robustní konstrukce už vyhovuje silnějším traktorům. Model Kverneland 6300 S Variomat je vybaven zadním opěrným hloubkovým kolem, jeho zadní pozice a velké rozměry (440/80 x 24) zvyšují stabilitu během orby a umožňují přenášet rozloženou hmotnost z kola pluhu na zadní kola traktoru. Tím se optimalizuje orba, spotřeba paliva a opotřebení dílů je minimální. Větší kolo je lepší i z agrotechnického hlediska, neboť dochází k menšímu zhutnění orné půdy. V neposlední řadě, speciální tříbodové zavěšení brání zvýšení tlaku na traktor během orby a přepravy, což prodlužuje životnost traktoru.

Pluh Kverneland 6300 S Variomat je k dispozici se šesti až osmi radlicemi v rozestupu 100 nebo 115 cm. Volba Cat. III a IV, robustní přední a zadní otočné části a robustní rám umožňují plynulou a bezproblémovou orbu i se silnými traktory.*

Celý článek naleznete v Zemědělci č. 1-2.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *