Nová generace traktorů střední třídy

Na stánku společnosti DAŇHEL AGRO a. s. na veletrhu Země živitelka byly nové traktory John Deere neustále v obležení. Vyšší úrovní pohodlí v nové kabině se nová řada 6M stává ještě zajímavější pro širší skupinu zákazníků. Tři velké modely se pyšní prodlouženým rozvorem a velkými pneumatikami, s nimiž lépe zvládnou obtížné práce.

Pro příznivce mechanických převodovek má nová řada 6M v nabídce ještě osvědčené varianty PowrQuad a AutoQuad, kde se skupiny řadí manuálně a v každé z nich jsou k dispozici čtyři stupně, řazené při zatížení. CommandQuad Plus již umí i skupiny řadit automaticky anebo pak stiskem příslušného tlačítka, bez nutnosti sešlapávání spojkového pedálu. Také funkce AutoClutch je u této převodovky integrována. Nabídka převodovek je tedy velice široká, přesně v souladu s tím, jak různorodé nasazení traktoru řady 6M může být – a také kolik hodlá jeho nový majitel do traktoru investovat.

Úplně nově také nabídne John Deere možnost, provozovat traktor řady 6M s integrovaným navigačním systémem AutoTrac bez nutnosti pořízení terminálu GS4 4240 nebo 4640. Traktor lze objednat s předpřípravou pro AutoTrac, potom uživateli postačuje doplnit jen přijímač signálu StarFire 6000 a může začít pracovat s navigací. Oproti řešení se separátním terminálem náklady dosahují 6490 euro, což je úspora třiceti procent.

Vydařené spojení líbivého designu s účelností přímo srší ze čtyř malých modelů nové řady 6M. Ideální předpoklady pro čelní nakladač, výrazně zdokonalený výhled a intuitivní ovládání ocení každý uživatel při každodenním nasazení. Vystavený traktor byl navíc ještě vybaven čerstvou novinkou – loketní opěrkou s joystickem pro ovládání převodovky AutoPowr.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *