Nová platforma a nové funkce

Současný svět i zemědělství jsou stále více digitální. V běžném životě nahrazuje digitální forma komunikace běžný kontakt mezi lidmi. V zemědělství pomáhá ke kontrole strojů za provozu a ke shromažďování a správě dat. Do inteligentních, nebo také tzv. smart technologií je zapojena také německá firma Claas. Díky svému intenzivnímu vývoji může nyní představit novinku.

Jako reakce na rostoucí zájem o smart technologie ze strany praxe firma Claas rozšiřuje svoji digitální platformu pro zákazníky o nové funkce a spouští aplikaci Claas Connect. Tato aplikace je od poloviny února k dispozici pro mobilní zařízení iOS a Android. S použitím digitálních prostředků se intuitivní správa strojů Claas a používání Services and Shop ještě dále zjednodušují a propojení mezi zákazníkem a obchodníkem se zkracuje.

Díky novým funkcím a propojení zjednodušuje nová aplikace Claas Connect správu strojů Claas ve strojovém parku. Sdružování základních funkcí a přidávání aplikací na jedné inteligentně propojené platformě šetří čas a pomáhá snadno najít klíčové informace, odpovídající maziva a správné komponenty u jednotlivých druhů techniky. Zákazníci se mohou bez komplikací zaregistrovat a přihlásit prostřednictvím jednorázové registrace pomocí Claas ID. Ale také je možné se přihlásit prostřednictvím účtů na FB, Goggle a Apple, pokud tam jsou zákazníci již zaregistrováni.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství č. 5/2021.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *