Nová řada pevných rotačních bran

Kverneland představuje novou řadu pevných rotačních bran S series pro dokonalou přípravu seťového lůžka, které je základem vysokých výnosů. S ohledem na robustní konstrukci převodové skříně a hřeby s rychloupínáním Quick-Fit jsou tyto rotační brány správnou volbou pro velké farmy a firmy poskytující služby, které hledají kvalitu a efektivnost. K agregaci je vhodný traktor o výkonu do 250 koní.

Rotační brány Kverneland S series jsou ve standardu vybaveny rychloupínáním hřebů Quick-Fit, které jsou zajištěny čepem se závlačkou. Lze je tedy snadno vyměnit i bez použití nářadí. Do nejtěžších půdních podmínek jsou k dispozici hřeby s aktivním úhlem pro agresivnější drobení. Pro optimální výkon v těžkých půdních podmínkách poskytuje konstrukce rotorové skříně dostatečný prostor mezi rotory a dnem. Zvýšená průchodnost umožňuje zpracovat pozemky i s větším množstvím rostlinných zbytků a kamenů, aniž by došlo k zablokování nebo poškození stroje.

Pro zajištění co nejefektivnějšího zpracovaní půdy mají rotační brány na metr pracovního záběru čtyři rotory. Závěsná hlava s vynikající stabilitou pak zaručuje dlouhou životnost. Rotační brány S series budou k dispozici v pracovním záběru 3, 3,5 m, 4 a 4,5 m.*

Více naleznete v Zemědělci č. 3.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *