Nové pneumatiky Mitas

Značka Mitas, která je součástí skupiny Trelleborg, představila na mezinárodní výstavě SIMA 2019 své nejnovější zemědělské pneumatiky.

Plášť 1050/50R32 178A8/178B SFT TL MI je zástupcem řady Super Flexion Tires (SFT) vyvinuté pro moderní traktory a sklízecí mlátičky. Jeho pružná bočnice zaručuje nejvyšší nosnost při nejnižších možných husticích tlacích, což znamená lepší záběr a ochranu půdy dokonce i u nejtěžší mechanizace. Tento plášť umožňuje nosnost až 12 750 kg (280 kPa; 10 km/h cyklicky) a maximální rychlost 50 km/h. Je navržen tak, aby vyhověl specifickým požadavkům farmářů a značka Mitas řadou SFT dokládá své trvalé úsilí o co nejvyšší kvalitu v segmentu velkoobjemových pneumatik.

Pro komunální traktory

Rozměr 650/65R42 IND 176A8/171D HCM TL MI rozšiřuje portfolio Mitas High Capacity Municipal pneumatik. Ty jsou určeny především pro komunální traktory jezdící v údržbě silnic a jsou navrženy k celoročnímu použití. K vynikajícím charakteristikám těchto plášťů patří vysoká odolnost proti průrazu díky jejich radiální konstrukci s ocelovým nárazníkem, unikátní dezén v centrální části a výjimečné záběrové vlastnosti. Rozdílná šířka dezénových figur v ramenní části pláště zabezpečuje lepší záběr v hlubším terénu. HCM pneumatiky nabízí vynikající samočisticí schopnost spolu s nízkou hlučností a vibracemi. Jako vysoce univerzální může být pneumatika Mitas 650/65R42 HCM použita na komunálních traktorech, teleskopických manipulátorech a nakladačích. Mitas HCM pláště se nabízejí v rozměrech od 24 do 42 palců s rychlostním indexem do 65 km/h. V roce 2018 byly do výroby uvolněny dva nové rozměry a tři další budou uvolněny v roce 2019.*

Celý článek najdete v časopise Mechanizace zemědělství.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *