Nové unikátní řešení chytré farmy fencee: Ovládejte své ohrady přes telefon odkudkoliv na světě

Český výrobce generátorů pro elektrické ohradníky fencee přichází na trh se zcela unikátním systémem ovládání chytré farmy pomocí cloudu. Díky mobilní aplikaci můžete generátory ovládat doslova odkudkoliv.

Jak tato jedinečná technologie funguje?

Český výrobce generátorů fencee  již v minulosti uvedl na trh chytré řešení ovládání a monitoringu ohrad. Systém moderní chytré farmy doposud fungoval pomocí rádiového přenosu až na vzdálenost 30 km. Nyní firma přichází se světově zcela unikátním řešením. Ohrady můžete odteď ovládat a kontrolovat pohodlně z mobilního telefonu přes aplikaci fencee Cloud nebo z webového rozhraní a to odkudkoliv na světě. Prostřednictvím centrálního zařízení gateway, které je připojeno přes Wi-Fi na internet, lze pak snadno nastavit a ovládat jednotlivé generátory a kontrolní monitory ohrady.

Ovládejte ohrady pomocí mobilního telefonu

Které generátory podporují možnost ovládání na dálku?

Tuto jedinečnou technologii podporuje nová řada generátorů fencee energy DUO RF EDX , s výkonem až 15 J. Jedná se o vysoce výkonné generátory, které jsou vhodné pro velmi dlouhé a vegetací zatížené ohrady. Určené jsou pro všechna zvířata včetně mláďat. Díky speciální svorce lze totiž výstupní impulsy snížit přibližně na polovinu výkonu. Navíc slouží nejen k ochraně zvířat, ale také k ochraně úrody a pozemků před různými škůdci. Přes cloud lze rovněž ovládat již dříve uvedené generátory fencee power DUO RF PDX  s výkonem až 7 J. Dalším prvkem jsou monitory, díky kterým máte pod kontrolou kritická místa, kde je potřeba hlídat napětí. Monitor měří napětí ohrady a data posílá do centrální gateway, která případný alarm okamžitě zašle na váš telefon a e-mail.

Kombinované RF generátory monitorovací a ovládací zařízení

 

Jaké jsou výhody chytré farmy?

Všechna zařízení chytré farmy přehledně kontrolujete a ovládáte z telefonu nebo webu. Generátory můžete na dálku například vypínat a zapínat, regulovat jejich výkon, kontrolovat napětí a hodnoty uzemnění ohrady.  „O případném problému se dozvíte ihned v mobilu. Díky monitoru můžete vyrazit na konkrétní místo, dálkově vypnout generátor a urychleně řešit problém”, říká o novém fencee cloudu majitel firmy Jiří Novák. Nové řešení ovládání ohrad pomocí cloudu tak šetří maximálně váš čas, neboť již nemusíte ohrady obcházet.

Moderní chytrá farma fencee

Pokud máte další dotazy nebo potřebujete poradit, jaký generátor je pro vás vhodný, neváhejte se obrátit na naše technické oddělení.

 

fencee výrobce eletrických ohradníků

www.fencee.cz/ www.modernifarma.cz / info@fencee.cz

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *