Novinka z Ruska

Při prohlídce expozice společnosti Bárny Agro na veletrhu Země živitelka 2019 bylo možné vidět řadu závěsných strojů pro zpracování půdy, setí či sklizeň pícnin. Novinkou v sortimentu firmy jsou stroje značky JSC „Belagromash-service of VM Ryazanov“ s oranžovým lakováním.

Takovým byl i podmítač Terra-Gravibus-Disc 2,8, jehož velké talíře s prokrajovaným obvodem jsou v tradičním uspořádání do písmene X. Náprava je uložena mezi sekcemi, takže stroj je stabilní i při vyšších rychlostech. Stroj se hodí k prvním či opakovaným podmítkám, ale i pro zapravení porostů meziplodin. Podle toho, jak agresivní účinnost má vykazovat, je možné si stupňovitě nastavovat úhel zešikmení u obou sekcí.

Ale krátké talířové brány nabízí tento výrobce také. Jejich konstrukci si každý návštěvník mohl prohlédnout na malém stroji v neseném provedení Terra-Modulus-Disk 2,4. Velké talíře mají samostatné uložení.

Jak lze velký stroj prezentovat na malé ploše, předvedl paprskový shrnovač GKP 600 Kolibri V od dalšího výrobce – značky Rostselmash. Tento lehký a energeticky nenáročný stroj s dobrým kopírováním terénu v pracovní poloze shrnuje píci ze záběru šesti metrů, ale ve sklopeném stavu má kompaktní rozměry.**

Více informací v Zemědělci v regionu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *