Novinky představeny v Drážďanech

Už je tomu více než pět let, co společnost Garnea a. s. představila první traktor značky Deutz-Fahr na výstavě Země živitelka. Během těchto několika let se podařilo Deutz-Fahr posunout na špičku mezi prémiové značky, kam rozhodně patří. Ale pokrok nezaznamenal Deutz-Fahr pouze v oblasti prodeje. Vzrůst této značky podpořil i výrobce, a to díky značným investicím do vývoje či aplikaci inteligentní německé technologie, jež dělá z této techniky multifunkční a vysoce produktivní stroje!

V době, kdy společnost Garnea začala zastupovat tuto prémiovou německou zemědělskou techniku v České republice, stála před obrovskou výzvou: Rozšířit povědomí o značce Deutz-Fahr a získat důvěru zákazníků kvalitním a dobře dostupným servisem, což se podařilo. Dnes již značka slaví úspěchy, a to nejen v České republice, v níž zaujímá jednu z předních příček v oblasti prodeje, ale i v celé Evropě, kde přes celkový pokles trhu dokázala navýšit prodej traktorů, manipulátorů a sklízecích mlátiček.

Zbrusu nová řada šest a sedm

Na velkolepé akci v německých Drážďanech, která proběhla letos v červnu, představil Deutz-Fahr novou generaci traktorů řad 6 a 7. Nové modely ztělesňují kombinaci těch nejmodernějších německých traktorových technologií spolu s prvotřídním komfortem a jednotným nezaměnitelným designem. Nová řada 6 nyní sestává z 12 modelů o výkonu od 156 do 226 koní, jež jsou připraveny na 100 % plnit ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Modely jsou dostupné se třemi verzemi převodovky – manuální převodovkou Powershift, plně automatickou převodovkou RCshift a plynulou převodovkou TTV. Nová řada 7 byla zkonstruována pro velké zemědělské podniky a sestává ze dvou modelů o výkonu od 226 do 246 koní. Obě představené řady disponují komfortní kabinou Maxi- Vision druhé generace, která poskytuje uživatelsky přívětivé prostředí se špičkovým výhledem. Nově jsou kabiny vybaveny ovládacím pětipalcovým displejem InfoCenterPro, ještě lepším systémem klimatizace a pozornost byla soustředěna i na hluk a vibrace. Pro jejich minimalizaci je totiž kabina zcela oddělena od motorového prostoru. Srdcem těchto řad je nový motor Deutz 6.1 splňující emisní normu Tier4 Final, který vyniká až o 5 % větší úsporou paliva a AdBlue oproti předchozím modelům. Zkrátka, je na co se těšit!

Deutz-Fahr Aréna v německém Lauingenu

V Drážďanech byl rovněž představen právě realizovaný projekt Deutz-Fahr Arény, jejíž výstavba je v plném proudu a bude dokončena roku 2017. Tato stavba je věnována zákazníkům a obchodním partnerům a bude sestávat z muzea, výstavní síně, kina, obchodu, školicí místnosti a velké testovací plochy. To ale není vše. V Deutz-Fahr Aréně si totiž budou moci zákazníci v budoucnu vyzkoušet na vlastní kůži všechny moderní traktory značky Deutz-Fahr vyrobené v Německu.

Deutz-Fahr na výstavě Země živitelka

Jako již tradičně bude zemědělská technika Deutz-Fahr k vidění na výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích. Poprvé v České republice bude k vidění zástupce nové řady 6, Agrotron 6165 TTV, nový teleskopický manipulátor 35.10 s maximální výškou zdvihu téměř deset metrů a další modely zastupující již známé, zákazníky prověřené řady. Přijeďte se přesvědčit o kvalitách této prémiové německé zemědělské techniky, rádi vás uvítáme na výstavní ploše č. 214 nebo v sídle společnosti Garnea v Neplachově nedaleko Českých Budějovic.

Bc. Jiřina Baštýřová GARNEA a. s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *