Půdozpracující stroj s ovládáním ISOBUS

Zpracování půdy je intenzivní operace, která vyžaduje tahový výkon, prokypření a promísení půdy podle podmínek. Pěkný povrch s dokonale urovnanou půdou je nezbytný pro následující kroky přípravy půdy, které nakonec zajistí dokonalý růst semen. Od radličkového kypřiče je očekávána velká flexibilita a schopnost provést práci nejefektivnějším způsobem s co nejmenšími provozními náklady.

K novinkám výrobce Kverneland patří také radličkový kultivátor nové generace. Turbo T i-Tiller je navržený tak, aby poskytoval vysokou kvalitu práce s nejvyšším výkonem.

Z tohoto důvodu jsou nastavení hloubky a urovnávání přímo řízeny z kabiny traktoru terminálem ISOBUS. Nastavení hloubky je navíc spojeno s dynamickou kontrolou trakce On-The-Go, která šetří palivo. Automatická ochrana proti přetížení nazvaná Auto-Protect chrání rám stroje. Možnost ovládání z kabiny je cestou, jak v proměnlivých podmínkách docílit požadovaného účinku na půdu, protože řidič bude nastavení stroje ovládat mnohem více. Také prostoje kvůli novému seřízení stroje budou patřit minulosti.

Dynamická regulace trakce společně s nastavením pracovní hloubky včetně seřízení urovnávání u stroje Turbo T i-Tiller šetří čas a zvyšuje pracovní rychlost.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *