Nový produktový manažer kombajnů JD

Společnost Strom Praha oznámila změnu v produktové podpoře sklízecích mlátiček John Deere. Od 1. srpna se novým produktovým manažerem stává Ing. Zdeněk Šmíd, který převezme roli "prof. Mlátičky" po pěti letech velmi úspěšného působení Mgr. Jiřího Ptáčníka. Ten se rozhodl v rámci svého profesního růstu posunout do nové role mimo zemědělský obor.

V nové roli se bude Zdeněk Šmíd starat o udržení vysoké úrovně produktové podpory pro sklizňové technologie John Deere, která byla během posledních let vybudována. Dále bude podporovat maximální využívání technologií Zemědělství 4.0 v praxi a vzdělávat zemědělskou veřejnost v této oblasti. Do společnosti nastoupil před čtyřmi lety jako obsluha předváděcích sklízecích mlátiček John Deere. Během svého působení se v této oblasti úspěšně etabloval a získal široký přehled o sklizňových technologiích John Deere. Během žní i mimo ně pomáhá zemědělcům s optimalizací provozu jejich strojů a své bohaté zkušenosti sdílí skrze úspěšný projekt živých vysílání na Youtube.

“Zdeněk patří v mém sklizňovém týmu mezi ty nejlepší a strávili jsme společně tisíce hodin péčí o sklízecí mlátičky John Deere. Vždy se vyznačoval vysokou odborností a snahou tyto znalosti maximálně sdílet s každým, komu mohou přinést užitek. Pro tyto krásné stroje je zapálený stejně jako já a já jsem rád, že se mohu v klidu posunout o krok dál, protože mám tak skvělého nástupce,” říká Jiří Ptáčník.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *