Oblíbená řada traktorů ještě výkonnější

Jednou z oblíbených modelových řad traktorů firmy Deutz-Fahr je série 7 TTV. Traktory ve výkonovém rozpětí 180-240 k mají moderní design, pod nímž je podepsáno studio Giugiaro, a motory Deutz TCD 6.1 L06 4V o zdvihovém objemu 6,1 l. Motory jsou velmi úsporné a od roku 2014 sériově vybavovány novým řídicím softwarem. Díky tomu poskytují v celé otáčkové charakteristice podstatně více výkonu než dříve.

Kromě této základní úrovně výkonu může motor poskytovat ještě Power-Boost, tedy navýšení jak jmenovitého, tak i maximálního výkonu. Výkon je přenášen přes plynulou převodovku ZF na nápravy. Traktory série 7 TTV je možné obout do pneumatik s průměrem až 1,95 m, tedy o rozměru například 710/70 R 38.

Pro firmu Deutz-Fahr mají traktory charakteristickou prostornou kabinu s bohatým prosklením. Má označení „MaxiVision“, šest sloupků a zcela nově vypracovaný interiér. Na multifunkční ovládací páce „MaxCom“ ovládá řidič tříbodový závěs, reverzaci, proporcionálně dva vnější hydraulické okruhy a také tempomat. Měnit směr jízdy může také páčkou pod volantem pro levou ruku. Multifunkční páka je stejně jako opěrka podsvícená. V opěrce může být integrován iMonitor2 s úhlopříčkou 30 cm, dotykovým ovládáním a ISO-Bus kompatibilitou.

Zajímavostí je oddělená olejová náplň hydraulického systému a převodovky. Traktory mohou být vybaveny až sedmi vnějšími hydraulickými okruhy.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *