Preview oblíbeného veletrhu v digitální podobě

Aktuální situace s pandemií si vyžádala odpovídající změny v organizaci tradičních výstav a veletrhů po celém světě – a ve všech sektorech, zemědělství nevyjímaje. Také výstavní akce z oblasti zemědělské techniky byly přemoženy restrikcemi okolo virové pandemie. V tomto roce se měl konat i tradiční mezinárodní veletrh zemědělské techniky EIMA International. Jeho organizátoři ale situaci přehodnotili a termín veletrhu přesunuli na rok 2021, konkrétně od 3. do 7. února.

Pod názvem EIMA Digital Preview se skrývá pozoruhodná a nevšední, zato ale důkladná transformace: plně digitální edice, která se chce fyzické výstavě techniky co nejvíce přiblížit.

Po nezbytné registraci na webové stránce mají návštěvníci možnost naplánovat si své návštěvy vystavovatelů sestavením seznamu výrobců, kteří je nejvíce zajímají. Anebo se mohou vydat na „volný lov“. Mohou se tak zúčastnit různých akcí, konferencí a webinářů, organizovaných ve společné oblasti s názvem „Agora“.

Výrobci, kteří se veletrhu zúčastní, přivítají návštěvníky ve své virtuální místnosti. Specialisté tam budou k dispozici pro jakékoli dotazy či informace. Návštěvníci si mohou přecházet mezi virtuálními místnostmi podle potřeby, podobně jako mezi expozicemi na tradičním veletrhu. Nemusí přitom nikam cestovat – potřeba je jen počítač s přístupem k internetu.

První edice veletrhu EIMA Digital Preview se koná od 11. do 15. listopadu 2020.

Komentáře ke článku 1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *