Oleje pro vysoce zatěžované motory

Do kvality produktů značky Q8Oils se promítá nejen úroveň výroby, ale také rozsah zkušeností. Velké investice pravidelně proudí do technického výzkumu a rozvoje výroby. V rámci programu výzkumu a vývoje dochází k optimalizaci vyráběných maziv a k vývoji nových inovativních produktů.

Vlastní vývoj přinesl například i mnoho druhů přísad, které Q8Oils u svých maziv používá. Dokáže tak nabídnout zákazníkovi například olej, vyrobený přesně na míru konkrétní aplikaci. V oblasti výzkumu a vývoje ropy má tato značka již více než padesátileté zkušenosti. Výzkumný a vývojový tým se mimo jiné zabývá také kontrolou kvality maziv; každoročně testuje 50 000 vzorků a provádí 350 000 analýz.

Mnozí provozovatelé bioplynových stanic možná vědí, že jejich plynový motor pracuje právě s olejem značky Q8Oils. Takové motory pracují bez přestávky na vysoký výkon a tomu odpovídá i jejich namáhání. Příkladem výkonného oleje pro plynové motory je Q8 Mahler GR5, který vyniká oxidační stabilitou a schopností regulovat čistotu pístů při zvýšené teplotě pístních kroužků. Olej umožňuje dlouhý výměnný interval. Uživatelům olejů navíc poskytuje firmy Q8Oils i technickou podporu.

Každý zájemce o mazivo či kapalinu může využít doporučení, kterého se mu dostane v programu firmy na internetu. Nástroj pro doporučení je postaven na značce vozidla, modelu, typu a řídí se oficiálními specifikacemi OEM. Po nalezení nejvhodnějšího výrobku pro konkrétní stroj si každý zájemce může ještě stáhnout technické listy, v nichž nalezne důležité informace o vlastnostech výrobku, popis, použití, skladování a specifikaci.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství 8/2019.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *