Oral jsem, oral. Ale málo! Postihl mě defekt pneumatiky…

Když se poláme kolečko, je to pořádný problém. Určitě jste to už taky zažili.

Práce stojí, stroj zahálí a vám vznikají nemalé ztráty.

To ví nejenom každý správný traktorista a zemědělec, ale věděli to i na nejvyšších místech už za první republiky.

Ale co se dá dělat, polámané kolečko je potřeba opravit. A pokud není oprava možná, nezbude vám nic jiného než koupit pneumatiku novou.

Navštivte některou z poboček obchodu s pneumatikami, náhradními díly a dalšími potřebami pro zemědělskou technikou Nekvinda. Pobočky Nekvinda naleznete po celé republice, ale pokud to máte daleko nebo chcete nakupovat po internetu, navštivte www.nekvinda-obchod.cz.

Naleznete zde pneumatiky od všech známých výrobců na naprostou většinu zemědělských strojů, které se v Česku používají, včetně pneumatik od společnosti Mitas, která vyrábí pneumatiky na zemědělské stroje přímo v Česku a zrovna nedávno otevřela novou výrobní halu v Otrokovicích.

Nekvinda.cz má pro vás veškerý sortiment připraven na skladě. Navštivte e-shop http://www.nekvinda-obchod.cz a vybírejte. Zboží vyrazí na cestu k vám nejpozději do 24 hodin od vaší objednávky.

Mobilní pneuservis

Někdy to přijde, když jste zrovna v nejlepším. Nutně to potřebujete ještě dneska dodělat, ale pneumatika se bez jakýchkoliv ohledů na vaše potřeby odporoučela do věčných lovišť.

Nemůžete si dovolit nebo dokonce nemáte jak běžet domů či do kanceláře objednat pneumatiku novou, i kdyby měla dorazit už zítra.

Tak, co teď?

Existuje řešení, mobilní pneuservis Nekvinda za vámi přijede kamkoliv, přiveze vám přesně tu pneumatiku, kterou potřebujete. Pomůže vám stroj opět postavit na všechna kola, abyste mohli pokračovat ve své práci.

Potřebujete pneuservis právě teď hned? Volejte +420 777 730 423!

Jak předejít problémům s pneumatikou?

Správně nahuštěné pneumatiky – To je základ. Budete-li používat pneumatiky přehuštěné nebo v ještě horším případě podhuštěné, zbytečně zvyšujete opotřebení pneumatiky i samotného stroje a vystavujete se riziku poruchy. A samozřejmě se taky připravujete o 26-30 % výkonu stroje.

Provádějte pravidelnou kontrolu – Vždy mějte přehled o tom, v jakém stavu jsou vaše pneumatiky. Nepromeškáte ten pravý čas, kdy už je třeba pneumatiku vyměnit.

Včas vyměňte opotřebené pneumatiky – Poškozenou nebo opotřebenou pneumatiku vyměňte. Nespoléhejte se na to, že to ještě zvládnete. Že to určitě vydrží. Pak zůstanete viset na poli se zničeným kolem.

Záložní pneu v zásoběPořiďte si více pneumatik do zásoby, abyste je mohli použít okamžitě v případě nutnosti a nemuseli objednávat nové.

Spolehněte se na profesionály

Nakupujte pneumatiky a náhradní díly pro zemědělské stroje v obchodě Nekvinda. Můžete se spolehnout, že dostanete ty nejlepší pneumatiky tak rychle, jak je to podle fyzikálních zákonů možné.

Navštivte e-shop http://www.nekvinda-obchod.cz a vyberte si z bohatého sortimentu. Nekvinda vás na holičkách nenechá.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *