Ovládání ISOBUS u neseného pluhu

Firma LEMKEN disponuje již rozsáhlými zkušenostmi v oblasti elektronického řízení pluhu. Ve srovnání se secími stroji a technikou pro ochranu rostlin se zde však ještě ISOBUS standardy neprosadily. Vynikající předpoklady pro realizaci řízení pomocí ISOBUS vytváří ovládání TurnControl u neseného pluhu Juwel s elektrohydraulickou otočí a hydraulickým přestavením sklonu.

S pomocí TurnControl Pro se nyní nechají tyto funkce pohodlně ovládat bez nutnosti práce s vnějšími okruhy hydrauliky traktoru – buď prostřednictvím terminálu CCI 200 nebo systému ISOBUS traktoru. Displej navádí uživatele intuitivně a s pomocí přehledných menu, takže lze jednoduše provádět všechna nastavení pluhu. Ovládací komfort je možné ještě v průběhu práce dále zlepšit využitím přídavných ovládacích prvků podle ISOBUS standardu IL4, jako je joystik nebo multifunkční páka traktoru.

Se systémem TurnControl Pro je u pluhu Juwel 8 a Juwel 10 sériově ovládáno otáčení, sklon, pracovní záběr a hloubka záběru pomocí hydraulického opěrného kola. Integrována je již také regulace pracovního záběru řízená pomocí GPS. Další funkce, jako je nastavení šířky záběru první radlice, ovládání pěchu nebo nastavování systému jištění proti přetížení Hydromatic, jsou nabízeny na přání.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *