Padesát let vývoje oslaveno novým nakladačem

Smykové nakladače a pásové smykové nakladače se staly základním pomocníkem a nezbytnou investicí pro každodenní práce na mnoha zemědělských podnicích. Jsou také klíčovou součástí DNA značky New Holland. Letos tento výrobce může oslavit 50 let inovací a předního postavení v tomto odvětví.

Pro další podporu potřeb zákazníků uvádí společnost New Holland Construction na trh C362, svůj největší a nejvýkonnější kompaktní nakladač. Se 114 koňskými silami a provozní hmotností 3100 kg je C362 připraven zvládnout jakékoli úkoly.

„New Holland nikdy neposílal na trh tak velký či tak výkonný kolový anebo pásový smykový nakladač – nebo s tak velkou kapacitou, jako je nový kompaktní nakladač C362,“ říká Tyler Mills, ředitel New Holland Construction. „Tento stroj předefinuje výkon ve své třídě v klíčových oblastech, což dává uživatelům jistotu při řešení pracovních úkolů, o které dříve neuvažovali. Zákazníci mohou dělat více a pracovat déle díky výkonu, síle a stabilitě C362.“
Počínaje vnější částí je nový design rámu C362 navržen tak, aby byl i s těžkými ocelovými zadními dveřmi a zadní kapotou stabilní. Zvedací hydraulické válce jsou namontovány na přední straně výložníku, aby se dále zvýšila zvedací síla.

Patentovaný design vertikálního zdvihu New Holland Super Boom® optimalizuje zdvih a převážení nákladu s New Holand C362. Díky většímu dosahu a větší výšce nakládky mohou zákazníci snadno nakládat palety na nákladní automobily, anebo plnit samojízdné dumpry materiálem. Plná 360stupňová viditelnost je dodávána s nízkoprofilovým designem výložníku Super Boom, integrovanou zadní kamerou a novými předními LED pracovními světly.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *