Peletování má své výhody

Zástupci zemědělských podniků, zemědělci a domácnosti potřebují úspornou alternativu, která jim pomůže výrazně snížit náklady, posunout jejich podnikání na zcela novou úroveň, a dokonce jednoduše poskytnout vašemu domovu teplo, pohodu a pohodlí.

V současné době se každý zemědělec nebo podnikatel snaží snížit náklady a optimalizovat domácnost. Nákup hotových krmných směsí je stále dražší, protože pozorujeme nadměrné výdaje na suroviny, zrno se rychle rozpadá a zvířata mohou onemocnět. Na druhou stranu byste také měli přemýšlet o dalším problému, kterým je topná sezóna. Nákup dřeva je dnes drahý a plynové vytápění je lepší nevyužívat vůbec – je to prostě skutečný luxus.

Peletovací lisy KAHL

Dodáváme kompaktní zařízení, která umožňují výrobu palivových pelet a granulovaného krmiva doma. Dostupná cena, různé úpravy a mobilita vedly k poptávce po těchto zařízeních na trhu. Peletovací lisy Kahl přináší celou řadu výhod, především zlepšení efektivity výroby. Jednou z důležitějších vlastností peletovacího lisu by měla být úspora energie. Ze všech výhod by granulační linka měla být hospodárná, pokud jde o náklady na energii, jinak budou vlastní náklady na granulát příliš vysoké. Naše peletovací linky splňují všechny požadavky nezbytné k výrobě kvalitních pelet.

Peletovací lisy Kahl byly vytvořeny s myšlenkou, že ceny energie z roku na rok rostou. Tyto kvalitní stroje mají široké využití. Můžete vybírat různé typy podle druhu pelet, které chcete vyrábět, s různými ukazateli výkonu po dobu jedné hodiny. Můžete také zvolit rychlost dopravního pásu a také objednat různé příslušenství nebo například sušárny a chladírny pelet a granulí.

Výroba palivových pelet je zvláště důležitá pro malé a střední podniky. V současné době roste počet distribučních kanálů produktů. Kotle na pelety se staly spasením pro domácnosti i vlastníky podniků, protože ceny pelet jako biopaliva jsou poměrně přijatelné. Domy a přístavby jsou vytápěny peletami, využívají se pro biokrby. Tento druh paliva se také používá ve výrobních závodech.

Nepochybnou výhodou je také ekologické palivo. Při spalování pelet se do ovzduší nevypouštějí žádné škodlivé chemikálie, což znamená, že jsme konečně začali bojovat proti celosvětovému problému škodlivých emisí. V Evropě se palivové pelety vyrábějí z odpadu ze dřevařského průmyslu: kůry, piliny, hobliny, ale populární je také výroba pelet ze slunečnicových slupek, slámy, řepky a cukrové třtiny. Zemědělské společnosti v současné době nepotřebují odpad po sklizni plodin z polí a dychtivě jej využívají k výrobě palivových pelet samy o sobě.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *